وضعیت ساختمان کره شمالی اخبار بین الملل

وضعیت: ساختمان کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل اوباما جای من بود، قهرمان ملی می‌شد، اون&quot، روابط خوبی با &quot/ دارم ، ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در پاسخ به منتقدانش راجع به تجدید روابط با کره‌شمالی گفت: اگر جای او اوباما بود، بابت دیدار با کیم جونگ اون به عنوان قهرمان مورد ستایش قرار م

اوباما جای من بود، قهرمان ملی می‌شد، اون&quot، روابط خوبی با &quot/ دارم ، ترامپ

ترامپ: اوباما جای من بود، قهرمان ملی می شد/روابط خوبی با "اون" دارم

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به منتقدانش راجع به تجدید روابط با کره شمالی گفت: اگر جای او اوباما بود، بابت دیدار با کیم جونگ اون به عنوان قهرمان مورد ستایش قرار می گرفت.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: اگر مدیر جمهور اوباما (که با کره شمالی راه به جایی نبرد و مجبور می شد وارد جنگی شود که جان میلیون ها انسان را بگیرد، شود) با کره شمالی تعامل می کرد و گام های اولیه به سمت معاهده ای که من انجام دادم برمی داشت، همین رسانه های جعلی نام او را “قهرمان ملی” می گذاشتند!

جزئیات توافق هسته ای رسمی با کره شمالی با گذشت یک هفته از دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور هنوز در دست بررسی است و ترامپ جمعه به دیلی میل گفت: “با تمام سرعت ممکن جهت خلع سلاح هسته ای کار می کنیم.”

اوباما جای من بود، قهرمان ملی می‌شد، اون&quot، روابط خوبی با &quot/ دارم ، ترامپ

ترامپ به دیلی میل و سایر خبرنگاران گفت که او و نمایندگان دولتش با کره شمالی در ارتباط هستند.

او افزود: ما اکنون روابط بسیار خوبی با کره شمالی داریم. هنگامی که این سمت را به دست گرفتم، اوضاع شبیه جنگ بود، نه به خاطر من بلکه اگر به یاد داشته باشید در نشستی که با باراک اوباما بود، او بزرگترین مسئله ایالات متحده و خطرناک ترین آنها را کره شمالی می دانست و این را به من گفت.

رئیس‌جمهوری آمریکا در پاسخ به منتقدانش راجع به تجدید روابط با کره‌شمالی گفت: اگر جای او اوباما بود، بابت دیدار با کیم جونگ اون به عنوان قهرمان مورد ستایش قرار م

ترامپ افزود: من این مسئله را حل کردم. این مسئله عمدتا حل شده است است و بخشی از آن به علت این است که ما معاهده ای امضا کردیم که سند خیلی خوبی هست. مهمتر از سند این است که روابط خوبی با کیم جونگ اون دارم. این خیلی اهمیت دارد.

رئیس جمهوری آمریکا امید دارد خلع سلاح هسته ای با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی او را به سمت جایزه نوبل و احترام رهبران جامعه بین المللی سوق دهد. او سه شنبه گذشته با کیم در سنگاپور دیدار کرد که نخستین نشست یک مدیر جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی در تاریخ بود. نشست آنها به امضای توافقی انجامید که آمریکا به ارائه تضمین های امنیتی نامشخص به کره شمالی در ازای خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره وعده داد. مشخصات دقیق این توافق همچنان نامشخص است.

واژه های کلیدی: آمریکا | اوباما | قهرمان | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog